banner

O Fulinowie

Cały rok nad morzem

Fulinowo to całoroczne pensjonaty położone w trzech lokalizacjach – dwa w Kuźnicy na półwyspie Helskim oraz jeden w Grzybowie w okolicach Kołobrzegu.

Do Waszej dyspozycji oddajemy 28 bajkowych pokoi z łazienkami w tym niektóre z aneksem kuchennym. Ponadto patio, taras z wielkim stołem, ogród z huśtawkami, piaskownicą dla najmłodszych i trampoliną. Do dyspozycji jest grill, hulajnogi i rowery. Dysponujemy pokojami 2, 3 i 4 osobowymi oraz luksusowymi apartamentami nawet dla 8 osób z własną kuchnią i przestronnymi łazienkami oraz pokojem kąpielowym. Odpoczywać możecie w wygodnych fotelach i wysypiać się zakopani w miękkich poduszkach. Dla dzieci mamy wiele gier planszowych i zabawek - dla oczytanych – biblioteczki.

Apartamenty położone są blisko plaży - w Kuźnicy dosłownie kilka kroków dzieli nas od brzegu morza i Zatoki Puckiej, w Grzybowie 15 minutowy spacer pozwoli Wam odpocząć na szerokiej i ustronnej plaży. W okolicy jest sporo lokalnych sklepików i większych marketów, restauracji, miejsc kulturowych związanych z regionem, tras rowerowych i ścieżek dla pieszych. Okolica jest zielona i przyjazna dla rodzin.

Fulinowo to marzenie, które ciągle spełniamy. Włożyliśmy w niewiele wysiłku i serca. Mamy nadzieję, że pobyt tu zostanie w Waszych wspomnieniach na bardzo długo.

beauty quote bg
beauty quote mask Przepis na Fulinowo

Szum fal
Orzeźwiający wiatr
Ślady stóp na piasku
Kosz pełny nadmorskich skarbów
Uśmiech od ucha do ucha
Dom pełny życia
Dużo serca
I Wy!