banner

Pokoje Helska 51

Biały Słoń

Pokój usytuowany na I piętrze daje poczucie ciszy i komfortu. Na niewielkiej przestrzeni zmieściliśmy wszystko co niezbędne: łóżko, szafę, komodę i łazienkę. Swoje zaciszne miejsce znalazł też aneks kuchenny a nawet stół. Ostrzegamy: wieczorem do pokoju lubi zaglądać zachodzące słońce. Jest pięknie!

 

Dzika róża

Przestronna a co za tym idzie funkcjonalna – to najważniejsze cechy „Dzikiej róży”. Nie wolno zapomnieć również o przytulności. „Uszak” stojący pod oknem co chwilę zachęca do zatrzymania się na chwilę i pogrążenia w dobrej lekturze. Aneks kuchenny z mini jadalnią dopełniają całości. Dostępność na parterze daje możliwość organizacji mini pikniku na patio zaraz pod oknem. A może jednak drzemka w leżaku.

 

Gałązka wiśni

Dwie odrębne sypialnie oraz taras powodują, że w Gałązce zakocha się każdy. Apartament dla 4 osobowej rodziny pomieści nie tylko figle najmłodszych. Znajdzie się w nim miejsce również na spokojne wieczory przy ulubionej lekturze. Na tarasie najlepiej smakują śniadania okraszone porannymi promieniami słońca.

 

Lunatyk

Dla nocnych marków i skowronków wstających o świcie. Antresola w pokoju to alternatywa dla sypialni lub przestrzeń dla dwójki małych podróżników żądnych przygód.

 

O wróbelku

Wróble z Kuźnicy donoszą, że pokój „O wróbelku” to świetne gniazdko dla dwojga. Mimo niewielkiego metrażu pokój posiada wszelkie wygody w tym aneks kuchenny. Nic tylko się zagnieździć ☺

 

Premiery w Biarritz

Sypialnia dla dzieci plus sypialnia dla rodziców. Układ idealny. Takie są właśnie Premiery, skrojone na miarę. Apartament dopełnia taras oraz aneks kuchenny. Pojemna szafa pomiędzy pokojami pomieści nie tylko ubrania, ale także skarby znalezione na plaży. Pamiętajcie, aby w dniu wyjazdu zabrać je wszystkie ze osobą. To są dopiero skarby.

 

Prośba o wyspy szczęśliwe

Marzenie o bezludnej wyspie dla dwojga właśnie się spełnia. Pokój „Prośba o wyspy szczęśliwe” to przestrzeń skrojona na dwójkę nadmorskich turystów, którzy szukają chwili spokoju i wytchnienia.

 

Rozmowa liryczna

O Rozmowie lirycznej toczyło się wiele dyskusji. Każda niezaprzeczalnie kończyła się jednym wnioskiem – to pokój Niespodzianka. Za drzwiami, które niczym nie wyróżniają się od pozostałych kryje się jeden z najjaśniejszych apartamentów. To jednak nie wszystko. Antresola dla 3 młodych odkrywców nadmorskich przygód to istny raj do zabaw. Dla wprawnego oka jest bonus – widok na Bałtyk z okien na antresoli. Bo czy jest coś piękniejszego niż dziecięce marzenia o zamieszkaniu na poddaszu z widokiem na morze, las i rozgwieżdżone niebo. Uwielbiamy spełniać marzenia ☺

 

Siódme niebo

Duży, przestronny pokój dla 3 osobowej rodziny to recepta na udany pobyt. „Siódme niebo” znajduje się na I piętrze. Promienie zachodzącego słońca potrafią zachwycić. Gra światła jest niebiańska.

 

Śpij wujaszku

Położony na I piętrze pokój już na wstępie daje w prezencie widok wprost na las i morze. Przestrzeń przewidziana dla 3 osobowej rodziny została zmyślnie zagospodarowana. Na malucha czeka tajemnicza wnęka, w której przygotowaliśmy sypialnie. W głównym pokoju znalazło się także miejsce na mini jadalnię. Wujaszek zaprasza do zamieszkania.

 

Urojona kantyna

Urojona z całą pewnością nie przypomina kantyny. Apartament podzielony na dwie części: kuchnię z jadalnią oraz sypialnią jest idealną przestrzenią do wypoczynku dla 2 do 3 osób. Miejsca wystarczy nie tylko na odłożenie leżaków czy parawanu, ale również wózek od najmłodszego członka rodziny.

 

Wjazd na wielorybie

Apartament zawdzięcza swą nazwę powierzchni jaką zajmuje. Dwa poziomy, dwie antresole do spania, dwie sypialnie, salon, kuchnia… ufff to zobowiązuje. Potocznie zwany Wielorybem, apartament zaprasza od 8 do 10 osób. Garderoba oraz taras to kolejne atuty zamieszkania w nim. Wykończony w najdrobniejszym szczególe daje możliwość pełnego relaksu, że w trakcie pobytu niczego nam nie zabraknie. Kochającym gotować i piec potwierdzamy – w kuchni jest także piekarnik ☺ W końcu każda pora jest dobra na kawałek tortu.