banner

Pokoje Kotwiczna 10

Gdy wschodzi księżyc

Kameralny pokój dwuosobowy. Niech nie zwiedzie Was jednak nazwa. To pokój bardzo słoneczny. Lokalizacja na parterze, zaraz przy patio gwarantuje możliwość korzystania z części patia tylko dla siebie. Śniadania z dodatkiem morskiej bryzy są w tym miejscu najlepsze. 

 

Kotwico złota

Zacumować w Kuźnicy można tylko w „Kotwico złota”. Apartament z indywidualnym wejściem z ogrodem daje poczucie komfortu i spokoju. Lektura ulubionej książki w cieniu drzew to must have pobytu w tym pokoju. Kotwica ma jednak dużo więcej atutów. Przestronna garderoba w holu, kuchnia z jadalnią oraz duża łazienka dają poczucie, że trafiliśmy idealnie.

 

Bajka o rybaku i rybce

„Bajka o rybaku i rybce” to bajka dla dużych i małych. Pokój przewidziany jest dla 4 osobowej rodziny. Kuchnia z wyspą dookoła której ustawione są hokery to miejsce nie tylko posiłków ale także rodzinnych rozmów czy rozgrywek na planszówkach do późnych godzin nocnych. Drewnianą skrzynię polecamy eksploracji najmłodszych. Kto wie co znajdą w środku ☺

 

Trzy gwiazdki na niebie

Apartament „Trzy gwiazdki na niebie” to ponad 70 metrów kwadratowych przestrzeni do wypoczynku. Dwie sypialnie gwarantują nocleg dla maksymalnie 8 osób. Kuchnia oraz przylegająca do niej jadalnia dają radość ze wspólnych posiłków. Pełnię relaksu można osiągnąć w pokoju kąpielowym, którego okna wychodzą na całą zatokę puckę. Czy może być coś piękniejszego? Tak, widok na zatokę z pozostałych okien apartamentu. Zachody słońca można oglądać leżąc wygodnie na łóżku. W bezchmurne noce warto wyjrzeć na balkon, aby podziwiać rozgwieżdżone niebo. Tak, apartament to istne trzy gwiazdki.